Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

 

BERNARD TEAM vznikl ze zaměstnanců ARRIVA PRAHA, s.r.o. a s nadšením se vrhli do hokejového světa.

 

Náš hokejový tým je pouze amatérskou záležitostí a tím pádem to na ledě také tak vypadá. Při našich zápasech nejde vůbec o to, které mužstvo vyhraje, ale o radost z pohybu a neskutečný srandy, kterou vždy zažijeme.

 

Název hokejového týmu vznikl podle jednoho ze strůjců myšlenky a posléze realizátora, který  spojil partu lidí, která by si chtěla zahrát „hokej“. Myšlenka se posléze proměnila v realitu a na led nastoupila parta lidí, kteří se hlavně přišli pobavit a užít si.

 

 

Proto moc děkujeme Jiřímu Bernardovi (proto ten název „Bernard Team“), který se nevzdal a dal nás všechny dohromady. Neměl to opravdu lehké, protože třeba s Valderámou a Švandýsem to bylo dost náročné. Oprati tomu Závlačka (Hašan) se nemohl dočkat. Hujer  (Králík) to pojal ve velkém stylu a vymyslel dokonce nový druh chráničů. Dokumentaci bohužel nemáme, protože Hujer nemá ještě podanou žádost na patent a nechceme ho připravit o budoucí závratné sumy s prodeje…  Nadšení bylo tak velké, že dokonce jeden hráč hrál v bruslích o číslo menších, což se projevilo na jeho palcích po skončení zápasu. Nerad bych tohoto vynikajícího hráče diskriminoval, proto ho raději nebudu jmenovat. On Tomáš (Mandýz) ví o kom je řeč. Bojový zápal je tak velký, že dokonce při jednom zápase Švandýs asi po deseti minutách odehraného zápasu zvolal na celý stadión, cituji: „jéééééé, já mám hokejku na druhou stranu“.  Jsou mezi námi i tací, kteří si tam jdou vyřídit účty se svými kamarády. Pak to dopadá tak, že puk se pohybuje na jedné straně hřiště a Burďas masíruje Bernýse na druhé straně hřiště.

 

 

Jak jsem již uváděl, je to velká sranda….

 
 

 


Poslední fotografie
Statistiky

Online: 1
Celkem: 54552
Měsíc: 872
Den: 33